نگاهی به اصفهان قدیم و بناهای تاریخی ویران شده در عکس های ارنست هولتسر 
۱۶ تیر ۱۳۹۷
زار
مراسم زار این روایت ماندگار جنوب را بیشتر بشناسید
۵ شهریور ۱۳۹۷
تریپ ادوایزر

گذشت دورانی که هتل، رستوران یا اقامتگاه بومگردی خود را در مجلات تبلیغ می‌کردید. تریپ ادوایزر یک وبسایت محبوب است که کاربران میتوانند از طریق آن نظرات خود را در مورد مکانهایی نظیر رستورانها و هتلها، آژانس‌ها، خطوط هوایی بنویسند و نظرات دیگران را هم بخوانند.

این سایت با بیش از ۱۰ میلیون نظر و بررسی انجام شده توسط کاربران و نظرات مختلف آنها هم اکنون به یکی از مراجع اطلاعاتی مهم در زمینه سفر تبدیل شده است و بیش از ۱ میلیون مکان مختلف در آن به نمایش درآمده‌اند، بنابراین آگاهی یکی در مورد نحوه کار و شیوه‌های بازاریابی در تریپ ادوایزر یکی از ضرورت‌های اصلی همه کسب و کارهای حوزه سفر و گردشگری است که باید به آن توجه شود.

با آوای زنده رود همراه باشد تا نگاهی به شیوه‌های بازاریابی در تریب ادوایزر داشته باشیم.

ابزارهای بازاریابی رایگان و پولی تریپ ادوایزر

تریپ ادوایزر مجموعه ای از ابزارهای بازاریابی را برای کسب و کارهای فعال گردشگری ارائه می دهد. بسیاری از آنها رایگان هستند، اما برخی از این ابزارها با پرداخت هزینه در دسترس هستند.

ابزارهای رایگان

تریپ ادوایزر

بیایید نگاهی به ابزارهای رایگان موجود برای هر اقامتگاه، هتل، رستوران یا جاذبه توریستی داشته باشیم که در تریپ ادوایزر ذکر شده است. این ابزارها همیشه در مرکز مدیریت موجود هستند:

دقت داشته باشید جاذبه‌ها و اقامتگاه‌های گردشگری حداقل با یک عکس تا ۱۳۸٪ بیشتر از جاذبه های بدون عکس مخاطبان را درگیر می‌کند.

ابزار مالکیت صفحه

عناصر اصلی صفحه مالکیت تریپ ادوایزر را از طریق «نمایه» در منوی بالا کنترل کنید. پروفایل بسازید، برای جلب توجه مسافر عکس اضافه کنید، امکانات خود را به روز رسانی کنید و سایر وظایف خود را هم از این قسمت انجام دهید.

بیش از ۶۰٪ مسافرین می گویند که پاسخ های مدیریت یک کسب و کار آنها را بیشتر ترغیب به رزرو کردن می‌کند.

ابزارهای مدیریت بررسی‌ها و نظرات

تریپ ادوایزر

در قسمت «بررسی ها “Reviews”» در منوی بالای صفحه، تمام ابزارهایی را که برای مدیریت، اندازه گیری و پاسخ به بررسی‌های جدید نیاز دارید را خواهید یافت. برای دریافت نظرات بیشتر به قسمت  Review Express بروید. در مطالب آینده این قسمت را ببشتر بررسی خواهیم کرد.

تقریبا ۹۰٪ از مسافران می گویند که خواندن نظرات و بررسی های دیگران در اینکه کجا را رزرو کنند، تاثیرگذار است.

در قسمت مدیریت با استفاده از ابزارهای رایگان  “Free Tools” به بازاریابی کسب و کار خود کمک کنید. می‌توانید نظراتی که در تریپ ادوایزر دریافت کرده‌اید را از طریق اپلیکیشن  TripAdvisor Traveler Reviews Facebook در فیسبوک به نمایش بگذارید. دکمه های مربوط به رسانه های اجتماعی، و ویدجت‌هایی برای نشان دادن جوایز دریافتی و بررسی‌هایی که در وب سایت خود دریافت کرده‌اید هم در این قسمت قرار داده شده‌اند.

در نهایت، یک استیکر تبلیغی تریپ ادوایزر را دریافت کنید و با نصب آن در وب سایت خود به مخاطبان خود نشان دهید که در بزرگترین وب سایت مسافرتی جهان فهرست شده‌اید.

ابزارهای پولی تریپ ادوایزر

تریپ ادوایزر

ارائه دهندگان خدمات اقامتی و رستوران‌ها می توانند لیست ابزارهای بازاریابی خود را در تریپ ادوایزر افزایش دهند و حتی برخی از ابزارهای اضافی را که برای هزینه ها در دسترس هستند، جذب می کنند. برای مثال امکان دائم رزرو که با استفاده از آن به صورت مستقیم تمام مسافران از سراسر جهان می‌توانند هتل یا اقامتگاه شما را رزرو کنند از جمله ابزارهای پولی تریپ ادوایزر است. قرار گرفتن نام هتل، رستوران یا اقامتگاه در لیست تایید شده‌های تریپ ادوایزر یکی دیگر از ابزارهای بازاریابی این وب سایت است که باید برای استفاده از آن پول بپردازید.

برای بازاریابی رستوران‌ها در تریپ ادوایزر هم امکانات مشخصی برای متمایز کردن رستوران شما طراحی شده است. استفاده از امکان تبلیغات در صفحات مختلف از دیگر امکانات تریپ ادوایزر برای رستوران‌هاست.

چگونه از تریپ ادوایزر برای بازاریابی هتل استفاده کنیم؟

تریپ ادوایزر

TripAdvisor می تواند یک منبع عالی برای بازاریابی هتل شما و کسب شهرت آنلاین باشد. راه های زیادی وجود دارد که می توانید با استفاده از آنها و کمک مشاورین ما برای بازاریابی در تریپ ادوایزر استفاده کنید. برای شروع به چند ایده جالب اشاره می‌کنیم.

تبلیغات نمایشی

شما می‌توانید با استفاده از تبلیغات مناسب در صفحات مختلف تریپ هتل یا اقامتگاه خود را به نمایش بگذارید.

لیست های کسب و کار

تریپ ادوایزر

تریپ ادوایزر به شما اجازه می دهد تا صفحه هتل خود را به آنچه که “فهرست کسب و کار” نامیده می شود ارتقا دهید. این ویژگی به شما اجازه می دهد تا با استفاده از نمایش اطلاعات تماس مستقیم هتل خود در بالای صفحه، زوایای مختلفی از کسب و کارتان را به نمایش بگذارید، پیشنهادات ویژه و موارد متمایز کننده خود را به مشتریان نشان دهید.

تریپ ادوایزر به شما این امکان را می‌دهد تا به تجزیه و تحلیل هایی در مورد کسب و کارتان دسترسی داشته باشید، بنابراین می توانید نحوه عملکرد هتل و اقامتگاه گردشگری را دائما زیر نظر داشته باشید.

متا جستجو

تریپ ادوایزر

هنگامی که یک کاربر به صفحه یک هتل در تریپ ادوایزر می رود گاهی اوقات قیمت گذاری هتل نشان داده می‌شود؛ این گزینه متا سرچ نامیده می شود.

مشاورین تریپ ادوایزر تمام اطلاعات مربوط به قیمت گذاری هتل ها را که احتمالا هتل شما هم در بین آنها است را در صفحه اول نمایش می‌دهند، این ویژگی به کاربران اجازه می‌دهد اتاق و هتل مورد نظر خود را در همان صفحه اول رزرو کنند.

اگر وب سایت هتل شما یکی از موتورهای رزرو مورد قبول مشاورین TripAdvisor را استفاده کند، شما می توانید وب سایت هتل خود را به عنوان یکی از گزینه های رزرو نمایش دهید؛ این به شما اجازه می دهد به طور مستقیم با سایرین رقابت کنید و قیمت مناسب برای رزرو را ارائه دهید.

پاسخ به نظرات

تریپ ادوایزر

شما می توانید از طریق مرکز مدیریت تریپ ادوایزر به عنوان هتل خود وارد شوید و به عنوان هتل خود به نظرات و بررسی‌های کاربران پاسخ دهید. مطمئن شوید که برای این بخش تریپ ادوایزر ثبت نام کنید و بررسی هایی را که در مورد هتل یا اقامتگاه گردشگری شما ارسال می شود را نظارت کنید و پاسخ‌های مناسب را ارسال کنید.

چگونه از استراتژی‌های بازاریابی تریپ ادوایزر برای رونق کسب و کار خود استفاده کنید؟

استفاده از شیوه‌های خلاقانه برای تبلیغات تنها راه موفقیت در دنیای گردشگری است و تریپ ادوایزر یکی از این راه‌های خلاقانه است، در صورت داشتن هر گونه سئوال برای ثبت نام و استفاده از ابزارهای بازاریابی تریپ ادوایزر می‌توانید با ما تماس بگیرید.

 

1,640 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *