مالیات بر ارزش افزوده گردشگری حذف می شود
۲۵ آذر ۱۳۹۶
تورگاید شو !
۲۶ بهمن ۱۳۹۶

آموزش مجازی یا الکترونیکی (E-learning)، سبک نوین آموزش از راه دور است و تخمین زده می‌شود تا سال ۲۰۱۹ نیمی از دوره‌های آموزشی به صورت الکترونیکی برگزار شوند. شرکت گردشگری آوای زنده رود با افتخار اعلام می‌کند به زودی برای تسهیل حال فراگیرانی که به دلایل مختلف امکان حضور فیزیکی را در کلاس‌ها ندارند، دوره‌های مجازی تور لیدری را طبق آخرین استاندادهای جهانی برگزار می‌کند.

معرفی دوره‌های مجازی تور لیدری موسسه گردشگری آوای زنده رود

امتیازات آموزش آنلاین نسبت به روش های حضوری

دوره‌های مجازی تور لیدری

تبدیل دوره‌های سنتی آموزش راهنمای تور به فرمت آموزش الکترونیک از مدت‌ها قبل مورد توجه قرار گرفته و موسسات محدودی این فرمت را ارائه داده‌اند اما اول بودن همیشه به معنای بهترین بودن نیست!

آموزش آنلاین فصل جدیدی در توسعه فعالیت های شما خواهد بود. آموزش آنلاین می تواند برای افرادی که دسترسی به آموزش ها به روش سنتی برای ایشان دشوار است مانند افراد شاغل، خانم های خانه دار، ساکنین مناطق محروم و معلولین بسیار مفید باشد.  مزیت صرفه جویی در زمان و دسترسی به دوره های سطح بالاتر موجب استقبال عموم مردم از این خدمات گردیده است.

طراحی تجربه‌ای نوین، آموزشی در دسترس همگان 

ایجاد محتوای یک دوره الکترونیکی آموزش راهنمای تور با کیفیت بالا و موثر یکی از اهداف اصلی شرکت گردشگری آوای زنده رود بوده است.

ما در شرکت گردشگری  آوای زنده رود تاکنون موفق به برگزاری هشت دوره آموزش تور لیدری در اصفهان شده‌ایم و در این زمینه حرف‌های زیادی برای گفتن داریم.

با توجه به سابقه درخشانی که در طول سالیان گذشته در حوزه آموزش‌های گردشگری کسب کرده‌ایم و همچنین استقبال بی نظیر علاقه مندان به دوره‌های آموزش تور لیدری افتخار داریم دوره مجازی تور لیدری را به سبکی کاملا متفاوت برگزار کنیم!

با ما فراتر از دیگران بیندیشید و مهارت‌های فردا را امروز بیاموزید

آماده سازی دوره‌های مجازی تور لیدری به صورتی انجام گرفته است که همه افرادی که تمایل دارند به شیوه‌ای تخصصی با یادگیری دروس مرتبط با این رشته به عنوان یک راهنمای تور فعالیت کنند به راحتی از فضای خانه یا محیط کار خود با استفاده از این سامانه آموزش آنلاین اقدام کنند و به دریافت مدرک از سازمان میراث فرهنگی بپردازند.

دوره‌های مجازی تور لیدری

دوره‌های مجازی تور لیدری آوای زنده رود با توجه به اصول اساسی طراحی آموزشی برنامه ریزی شده‌ است؛ بنابراین شما قادر خواهید بود به عنوان یادگیرنده در این دوره‌های آموزش الکترونیکی در مقایسه با سایر سیستم‌های موجود، لذت بخش‌ترین تجربه ممکن را داشته باشید.

امتیازات دوره مجازی تور لیدری آوای زنده رود

  • محیط فارسی با کاربری آسان

این آموزش الکترونیک به صورتی بسیار زیبا طراحی شده است، یک محیط فارسی با رابط کاربری آسان که شامل ابزارهای مختلف چند رسانه‌ای مانند تصاویر و ویدئوهای آموزشی است.

دوره‌های مجازی تور لیدری

همه محتوای مورد نظر کاربر به راحتی با یک کلیک در اختیار او قرار خواهد گرفت به عبارتی دیگر فراگیران یک رابط کاربری زیبا با امکان مسیریابی آسان در اختیار خواهند داشت.

محیط برنامه با تمرکز بر سادگی و کاربر پسند بودن و دوری از هرگونه پیچیدگی طراحی شده است تا مخاطبین و علاقه مندان به شرکت در رویدادها تجربه لذت بخشی از فن آوری ارتباطات آنلاین را کسب نمایند.

فارسی بودن محیط برنامه و سازگاری آن با محتوای فارسی نیز یکی از عوامل مهم در ایجاد یک حس خوب برای کاربران می باشد.

  • بدون افزونه یا اپلیکیشن

یکی از مشکلات رایج برگزاری آموزش‌های آنلاین، آموزش موثر کاربران برای نحوه استفاده از این رویدادها است.

بسیاری از سیستم‌های دوره مجازی تور لیدری نیازمند نصب افزونه ها و پیش نیازهای مختلفی هستند که این امر برای بسیاری از فراگیرانی که دانش کمتری دارند کار بسیار دشواری است و مانع از استقبال گسترده ایشان می گردد.

به هوش باشید زیرا با یکی از بهترین دوره‌های مجازی تورلیدری روبرو هستید

برای شرکت در دوره‌های مجازی تور لیدری آوای زنده رود نیاز به نصب هیچ گونه افزونه، نرم افزار و یا پیش نیازی نیست و مخاطبین تنها با یک کلیک می توانند به راحتی در رویداد مورد نظر شرکت نمایند.

شما برای استفاده از تلفن های هوشمند و تبلت ها (به جز آیفون) نیز نیازی به نصب اپلیکیشن نخواهید داشت، این سامانه در مرورگرهای رایج به سادگی قابل اجرا می باشد.

  • ارتباط با کیفیت و پایدار

اولین و مهمترین معیار در برگزاری موفقیت آمیز رویدادهای آنلاین برقراری یک ارتباط پایدار و با کیفیت میان شما و مخاطبین رویداد است.

بروز هرگونه اختلال، قطع و وصلی و افت کیفیت موجب نارضایتی شرکت کنندگان و بازخوردهای منفی از سوی ایشان می گردد.

از این رو برای ارائه این سامانه اهمیت ویژه ای به تامین ارتباط پایدار و با کیفیت داده‌ایم و با در نظر گرفتن شرایط اینترنت داخل کشور، توانسته ایم این هدف به ظاهر دست نیافتنی را محقق کنیم.

روش اجرا

دوره‌های مجازی تور لیدری

فراگیران علاقه مند شرکت در دوره های آموزش مجازی تور لیدری به دو صورت قادر به شرکت در دوره های فوق می باشند:

  • بصورت لایو و زنده و حضور در کلاس آنلاین

ویژه کسانی که فرصت آزاد و اینترنت مناسب برای شرکت و حضور آنلاین در کلاس ها را دارند و خواستار استفاده از بستر برخط و دسترسی آنی با اساتید و تعامل با محیط کلاس واقعی هستند

  • بصورت محتوا محور ( content based) و دریافت منظم ویدیوها و فایل های مربوط کلاسها

ویژه افرادی است که فرصت کافی حضور به موقع در ساعات کلاس های آنلاین را ندارند و سرعت و بستر اینترنت مناسب شرکت در دوره آموزش زنده برای آنها فراهم نیست.

این دسته از فراگیران بصورت منظم و همزمان با سایر فراگیران به ویدیوها و فایل های مربوط به هر کلاس بصورت تفکیک شده دسترسی خواهند داشت.

دوره‌های مجازی تور لیدری

در سامانه فوق بعد از ثبت نام فراگیر یک کلمه عبور و نام کاربری ویژه اختصاص داده میشود و که بوسیله آن قابلیت دسترسی به سامانه آموزشی و همچنین حضور آنلاین در کلاس ها را خواهد داشت. فراگیران بصورت آنلاین و زنده در کلاس حضور خواهند داشت.

پاسخ به پرسش‌های رایج

 

آیا امکان پرسش و پاسخ فراگیران از استاد بصورت آنلاین وجود دارد؟

کلیه فراگیران آنلاین میتوانند پرسشهای خود را بصوررت صوتی ؛ تصویری یا متنی از استاد مربوطه سوال کنند. همزمان کلیه فایل های ویدویی ، پی دی اف یا پاورپوینت را که استاد در کلاس پخش میکند بر روی نمایشگر فراگیران آنلاین به نمایش در می آید. همچنین استاد میتواند فایل ها را بصورت آنلاین برای فراگیران ارسال نماید و فراگیران آن را در کامپیوتر خود ذخیره نمایند.

در صورت قطع شدن اینترنت از طرف فراگیران یا موسسه چه تدبیری اندیشیده اید؟

در صورت قطعی اینترنت از طرف فراگیران یا ما فایل ضبط شده آن جلسه برای کلیه فراگیران از طریق سامانه آموزشی پس از اتمام کلاس ارسال خواهد شد.

 

کلاس ها و بازدیدهای عملی فراگیران چگونه اجرا می شود؟

بازدیدها و کلاس های عملی فراگیران بصورت جمعی در یک تاریخ خاص بصورت فشرده با همراهی اساتید مربوطه از صبح تا عصر(  روزانه ۱۲ ساعت)  برگزار خواهد شد.

هدف اصلی ایجاد آموزش‌های الکترونیک در صنعت گردشگری، افزایش دسترسی علاقه مندان به دوره های آموزش گردشگری است.

ما می‌خواهیم این دانش برای همه کسانی که تمایل دارند راهنمای تور شوند و سبک متفاوتی از آموزش آنلاین را تجربه کنند، به راحتی در دسترس باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سامانه آموزش مجازی دوره های گردشگری آوای زنده رود با ما تماس بگیرید.

هم اکنون ثبت نام کنید:

۰۳۱۳۱۳۱۲۲۲۵

۰۹۹۰۱۵۰۰۰۹۵

 


599 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

\n