چگونه به یک اینستاگرامر سفر موفق تبدیل شوید؟

اکانت‌های اینستاگرامی با موضوع سفر از جمله جذاب‌ترین اکانت‌های موجود در اپلیکیشن اینستاگرام هستند. اما برای اینکه به یک اینستاگرامر سفر موفق تبدیل شوید باید مواردی را رعایت کنید، به خاطر داشته باشید با دنبال کردن  این نکات چند قدم به هدف خود نزدیک خواهید شد.

برای اینکه یک اینستاگرامر سفر شناخته شده باشید، این توصیه ها را به خاطر داشته باشید:

۱ . تولید محتوایی جذاب که به دقت انتخاب شده است

یکی از دلایلی که اشخاص یک حساب اینستاگرامی را دنبال می‌کنند سبک و موضوع پست‌ها است. برای مثال، اگر قصد دارید یک حساب اینستاگرام با موضوع سفر داشته باشید باید عکس‌های و محتوایی با موضوع سفر را انتخاب کنید، اما موضوع به همین جا ختم نمی‌شود شما باید دقیقا مشخص کنید قصد دارید عکس‌هایی با چه موضوعی را در حوزه سفر به اشتراک بگذارید.

عکس کوه‌ها، مردم، حیوانات و یا هر چیز دیگری که شخصا به آن علاقه دارید. این سئوال را از خودتان بپرسید، قصد دارم بر روی چه موضوعی تمرکز کنم؟

۲ . ویرایش عکس‌ها – استفاده از فیلترها را متوقف کنید!

حتما نحوه استفاده از یک نرم افزار حرفه‌ای یا ابزارهای ادیت مخصوص خود اینستاگرام را بیاموزید. علت اصلی این کار ایجاد یک سبک مخصوص خودتان است، مطمئنا نباید همه عکس‌ها را به یک صورت ویرایش کرد اما داشتن یک شیوه یکسان برای ادیت عکس‌ها هماهنگی و یکنواختی بیشتری به پیج شما خواهد بخشید.

اینستاگرامر سفر

استفاده از فیلترها باعث کاهش جذابیت عکس‌های شما خواهد شد. طبق مطالعات اخیر عکس‌هایی که به کمک فیلترهای مختلف ادیت شده‌اند برای چشم انسان جذاب نیستند و افراد به هنگام انتخاب یک عکس از میان چند عکس آنهایی را انتخاب می‌کنند که از فیلتر خاصی بر روی آنها استفاده نشده است.

بنابراین، استفاده از فیلترها را متوقف کنید و به خاطر داشته باشید با تمرکز بر روی روشنایی و سایه‌ها برای ویرایش عکس به نتایج بهتری دست خواهید یافت.

نمونه‌هایی از این راهکار را در تصاویر زیر مشاهده کنید:

۳ . به دنبال بهترین هشتگ‌ها بگردید – مخاطبان را جذب کنید

بدون شک هشتگ‌ها یکی از بهترین ابزارهایی هستند که به مخاطبان کمک می‌کنند شما را پیدا کنند. سئوالی که اینجا باید از خود بپرسید این است که چه چیز این عکس‌ها توجه افراد را به خود جلب خواهد کرد؟

برای مثال وقتی قرار است عکس‌های کشورهایی همچون فرانسه، انگلیس یا یونان را در اینستاگرام پست کنید بد نیست نگاهی به پیج‌های مشهور دیگر در این زمینه بیندازید و از هشتگ‌های مشابه آنها استفاده کنید.

اینستاگرامر سفر

اینستاگرام ویژگی جذاب دیگری هم دارد که می‌توانید با کمک آن عکس‌های مشابه را با هشتگ‌های مختلف پیدا کنید، بنابراین همه این هشتگ را در جایی یادداشت کنید و برای پست کردن عکس‌ها از آنها استفاده کنید.

استفاده از هشتگ‌های مناسب و دقیق مزایای بسیاری خواهد شد، نخست اینکه لایک‌های بیشتری دریافت خواهید کرد، دوم اینکه افرادی با علایق مشابه شما را سریعتر و آسان‌تر خواهند یافت و سوم اینکه تعداد فالوورهای شما افزایش خواهند یافت و به یک اینستاگرامر سفر مطرح تبدیل خواهید شد.

به خاطر داشته باشید برای دریافت فالوورهای بیشتر باید پست‌های دیگر را نیز لایک کنید.

۴ . فعال باشید و تعامل را افزایش دهید

تلاش کنید هر روز یک پست جدید داشته باشید یا برنامه ریزی خاصی برای پست کردن داشته باشید. فعال بودن را فراموش نکنید و با مخاطبان خود در تعامل باشید.

کامنت‌ها را پاسخ دهید و در زیر پست‌های دیگران نیز کامنت بگذارید.

اینستاگرامر سفر

 

همه این نکات در تبدیل شما به یک اینستاگرامر سفر موفق تاثیرگذار خواهند بود، شما چه فکر می‌کنید؟

342 بازدید

زهرا مرادی

مترجم و نویسنده عاشق دنیای تکنولوژی و سفر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مینا کاری هنری برخواسته از آب و آتش و رنگ

ش آبان ۱۳ , ۱۳۹۶
از هنر مینا کاری تعاریف مختلفی وجود دارد اما در فرهنگ معین امده است که: مینا ماده ای است از لعاب شیشه ای حاجب ماورا یا شفاف که ان را روی کاشی و فلزات برای حفظ نقش و نگار بکار میبرند و ترکیبی است از لاجورد، طلا و امثالهم که […]